O nas

Doświadczenie

Nasza firma od 2007 roku zajmuje się sprzedażą oprogramowania antywirusowego marki ESET. Przez ten czas udało nam się zdobyć szeroką wiedzę zarówno o produktach jak i potrzebach naszych Klientów.

Oferowane przez nas oprogramowanie antywirusowe ESET pochodzi od jedynego dystrybutora na terenie Polski – firmy Dagma. Dzięki temu możemy zapewnić wszystkim naszym Klientom profesjonalną pomoc techniczną świadczoną w języku polskim oraz zagwarantować brak problemów podczas użytkowania oprogramowania.

Oferujemy oprogramowanie zarówno dla użytkowników indywidualnych: Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart Security, Eset Security Pack jak i dla firm, korporacji i instytucji państwowych: Eset Endpoint Antivirus Nod32, Eset Endpoint Security, Eset DESlock+.

Osiągnięcia

AT Computers jest jednym z 10 największych sprzedawców produktów firmy ESET w Polsce.

Za to osiągnięcie zostaliśmy nagrodzeni wyróżnieniem TYTANA SPRZEDAŻY. Ten prestiżowy tytuł udało nam się uzyskać w roku 2013, 2014, 2015, 2016 oraz 2017. Mamy nadzieję, że przy wsparciu naszych Klientów uzyskamy go również w roku 2018.

Nasza firma otrzymała również wielokrotnie inne wyróżnienia podkreślające nasze zaangażowanie oraz profesjonalizm.


Wysoka jakość naszych usług została wyróżniona również przez Allegro, Standardem Allegro, który otrzymują tylko rzetelni sprzedawcy. Zrealizowaliśmy ponad 2600 transakcji, a dzięki szybkiej realizacji zamówień, wzorowej obsłudze możemy pochwalić się 100% zadowolonych klientów - taki standard oferujemy naszym wszystkim Klientom niezależnie od kanału sprzedaży.


Referencje

Nasze kompetencje i wieloletnie doświadczenie zostały docenione przez naszych partnerów. Z większością spośród przedstawionych firm współpracujemy od lat cały czas potwierdzając wysoką jakość naszych usług.

Wybrane przez nas referencje przedstawiają szerokie spektrum naszych Klientów oraz pokazują, że jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom.


Profesjonalizm

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego w firmie AT Computers zatrudniamy tylko profesjonalistów i specjalistów w swojej dziedzinie.

Współpracujemy z ambitnymi pracownikami, którzy dążą do perfekcji we wszystkich wykonywanych zadaniach. Nieprzerwanie inwestujemy w rozwój naszych pracowników, ponieważ uważamy, że pracownicy są fundamentem sukcesu naszej firmy.