ESET Nod32 Antivirus

Legendarny program antywirusowy - skuteczność potwierdzona w testach

ESET NOD32 Antivirus

znaczek Antywirus
znaczek Antyspyware
znaczek Antyphishing
znaczek Tryb gracza
znaczek Skaner Facebooka i Twittera
znaczek Blokada programów typu exploit
znaczek Zaawansowany skaner pamięci
znaczek Kontrola nośników wymiennych

 

Sprawdź

 

Największą ilość nagród Virus Bulletin

Programu ESET NOD32 Antivirus został stworzony po to aby zapewnić Tobie najskuteczniejszą ochronę przed znanymi jak i nowymi, nierozpoznanymi zagrożeniami. Dzięki niemu możesz bezpiecznie korzystać z komputera i nie martwić się o wirusy czy inne złośliwe oprogramowanie. Nod32 Antivirus dba również o ochronę Twoich kont w sieci społecznościowej (Facebook i Twitter).

 

Ochrona przed najbardziej skomplikowanymi zagrożeniami

Nod32 Antivirus umożliwia ochronę komputerów przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami. Firma ESET posiada bardzo duże doświadczenie w zwalczaniu zarówno wirusów jak i wszelkiego rodzaju programów szpiegujących (tzw. spyware). Program Nod32 posiada Blokadę programów typu exploit oraz wbudowany skaner pamięci. Dzięki tej technologii potrafi wyeliminować zagrożenia, które mogłyby pozostać niewykryte przez tradycyjne programy antywirusowe.

 

Rozszerz ochronę swojej prywatności ze skanerem Facebooka i Twittera

Dzięki wbudowanym w program Nod32 Antivirus funkcją możesz zadbać o swoje bezpieczeństwo także wtedy gdy korzystasz z portali społecznościowych. Możesz w łatwy sposób decydować które informacje mają być dostępne dla wszystkich w sieci, a które tylko dla Twoich znajomych.

Chroń swój profil na Facebooku przed zagrożeniami, które mogą się ukrywać w materiałach publikowanych przez Twoich przyjaciół, a także zabezpiecz profil na Twitterze przed dodawaniem wiadomości, które mogą zawierać linki do niebezpiecznych stron.

 

Pełna kontrola i niezauważalne działanie

ESET Nod32 Antivirus pozwala cieszyć się maksymalną wydajnością komputera. Program antywirusowy Nod32 działa niezauważalnie dla Ciebie nie powodując spowolnień.  Dzięki temu możesz korzystać z ulubionych programów bez obaw o ich wydajność.

Firma ESET pozwala decydować o tym jak powinien funkcjonować program ESET Nod32 Antivirus. Można zainstalować program i korzystać z pełnej ochrony lub jeżeli uznamy to za stosowne możemy dostosować ponad 150 ustawień zaawansowanych tak aby poziom ochrony odpowiadał określonym potrzebą.

 

Bezpieczeństwo dla wszystkich!

Dzięki specjalnej licencji Unilicense masz możliwość ochrony wszystkich systemów operacyjnych działających na jednym komputerze (Windows, Mac OS lub Linux) bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

 

ESET Live Grid

Jest to bardzo przydatna usługa w programie Eset Nod32, która dzięki wykorzystaniu białych list bezpiecznych plików bardzo mocna przyspiesza skanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów. Dzięki informacjom, które dostarczają użytkownicy system reputacyjny na którym oparte są listy jest cały czas aktualizowany.

 

Zaufaj skuteczności rozwiązań ESET

Program ESET Nod32 Antivirus ochroni Ciebie bez względu czy wysyłasz wiadomości e-mail, korzystasz z bankowości internetowej, czy codziennie przeglądasz strony internetowe. Program ESET chroni Twój komputer na wielu płaszczyznach korzystając z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie ochrony antywirusowej.


 

Wymagania systemowe

System operacyjny Microsoft Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP

Procesor 1 GHz 32-bitowy (x86)/64-bitowy (x64)

512 MB pamięci systemowej RAM

400 MB wolnego miejsca na dysku

Karta graficzna Super VGA (800 x 600)

 

Do pobrania:

pdfPobierz ulotkę programu ESET Nod32 Antivirus

pdfNagrody i opinie

 

Sprawdź